Ogłoszenia bieżące 2017

Podobnie jak w zeszłym roku, przekazujemy garść praktycznych ogłoszeń.

Zapisy

Zapisy będą miały miejsce w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. Więcej szczegółów, w tym także kwoty jakie w tym roku będą pobierane znajdują się tutaj.

Msza dzień przed pielgrzymką
Zostanie odprawiona 5 sierpnia o 21.15 w kościele pw. św. Klemensa Hofbauera, przy klasztorze oo. redemptorystów (ulicy Karolkowa 49). Sprawować ją będzie o. Krzysztof Stępkowski CSsR.

Msza inaugurująca pielgrzymkę

Zostanie odprawiona, podobnie jak w zeszłym roku, 6 sierpnia o godzinie 6:00 w kościele seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu. Więcej informacji tutaj (proszę wziąć pod uwagę, że link prowadzi do zeszłorocznego wpisu).

Nocleg przed pielgrzymką

Jest zapewniony nocleg dla wszystkich potrzebujących pielgrzymów z innych miast. We wspomnianym klasztorze redemptorystów zostanie udostępniona jedna duża sala (niestety koedukacyjna). Do dyspozycji będzie także toaleta. Pojawiać się można w godzinach 18-22. Więcej informacji tutaj.

Zdawanie bagażu

Bagaż należy oddawać do samochodu na placu Teatralnym. Będzie oznaczony barwami biało-czarno-czerwonymi i naszą charakterystyczną flagą. Bagaże można oddawać 5 sierpnia od godziny 17 aż do Mszy porannej następnego dnia. Więcej informacji o bagażu tutaj.

Pielgrzymi niepełnoletni

Jeśli rodzic lub opiekun prawny nie będzie na pielgrzymce, powinien napisać pismo, w którym wskaże z imienia i nazwiska opiekuna na czas pielgrzymki. Osoba taka musi iść cały czas razem z grupą i odpowiada za niepełnoletniego pielgrzyma. Ponadto, w takim piśmie powinna być informacja o zażywanych lekach i ewentualnych uczuleniach.

Nocleg po pielgrzymce

Dla naszej grupy zostanie zorganizowany nocleg w Częstochowie z 14 na 15 sierpnia. Szczegóły (w tym cena) zostaną podane w trakcie pielgrzymki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *