Informacje praktyczne

ZAPISY

Zapisy w roku 2020 będą miały miejsce 5 sierpnia w godzinach 17-22 przy samochodzie bagażowym. Miejsce zaparkowania samochodu podamy później.

BAGAŻ

W roku 2020 prosimy zaglądać tutaj w celu skonsultowania listy rzeczy potrzebnych do zabrania.

POSIŁKI

W naszej grupie śniadania i kolacje przygotowujemy i spożywamy wspólnie. Ten nasz „wspólny stół” będzie przygotowywało codziennie kilka osób (według zapisów na dyżury oraz przez wszystkich chętnych), z prowiantu zakupionego przez szefa kuchni. Na trasie na bieżąco kupowane są świeże warzywa, owoce, wędliny, chleb i masło. Kulinarnym przebojem stała się już słynna jajecznica szefa kuchni. Przygotowywana jest także ciepła herbata oraz kawa i mięta. Ten „wspólny stół” jest elementem charakterystycznym naszej grupy, który pozytywnie wpływa na jej integrację. Czas posiłków, a zwłaszcza wieczornych kolacji to wyśmienita okazja do dyskusji na aktualne tematy i odpoczynku po cały dniu marszu. Podczas śniadania można także przygotować kanapki na cały dzień, jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę.

NOCLEGI

W tym roku nie będziemy nocowali jak w latach poprzednich w gospodarstwach, lecz na polach namiotowych. Prosimy o zaopatrzenie się w namioty.