Tradycyjne zgromadzenia na Biało-Czarno-Czerwonej

W pielgrzymce brali udział przedstawiciele różnych zgromadzeń i zakonów. Chcemy w jednym miejscu zebrać informacje i dane kontaktowe, co może być pomocne zwłaszcza dla tych, którzy rozważają takie powołanie.

Nasz ksiądz przewodnik, Grzegorz Śniadoch oraz kleryk Michał Kaczmarczyk są z Instytutu Dobrego Pasterza. Jest to stowarzyszeniem życia apostolskiego na prawie pontyfikalnym, podlegające bezpośrednio Stolicy Apostolskiej. Główna siedziba oraz seminarium mieszczą się w Courtalain we Francji. Więcej informacji można znaleźć na polskiej stronie internetowej.

Po raz pierwszy pielgrzymowali benedyktyni od Nieustającej Adoracji Najświętszego Sakramentu Ołtarza. Przybyli aż z Irlandii, z Silverstream Priory. Na zakończenie pielgrzymki dołączył także ich opat, Dom Mark Kirby. Po więcej informacji zapraszamy na ich stronę. Zachęcamy także do zapoznania się z ulotką powołaniową (dostępna w niniejszym linku).

Pielgrzymował także kleryk Wojciech Więckowski z Bractwa Kapłańskiego św. Piotra. Zgromadzenie to położyło ogromne zasługi dla rozwoju naszej grupy, kolejni jego przedstawiciele zawsze witani są z radością. Mają w swoich szeregach wielu Polaków. Chcących powiększyć ich liczbę zapraszamy na stronę internetową.

Wreszcie, nie po raz pierwszy obecna była Rodzina Niepokalanej Pośredniczki Wszystkich Łask i św. Franciszka. Nie posiadają oni strony internetowej. Wszelako brat Wawrzyniec z tego zgromadzenia zechciał pośredniczyć we wszelkich potrzebnych kontaktach. Osoby chcące się skontaktować z tym zgromadzeniem prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego.

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *