Ogłoszenia bieżące

Przekazujemy garść praktycznych ogłoszeń.

Msza dzień przed pielgrzymką
Zostanie odprawiona 5 sierpnia o 21.15 w kościele pw. św. Klemensa Hofbauera, przy klasztorze oo. redemptorystów (ulicy Karolkowa 49). Sprawować ją będzie o. Krzysztof Stępkowski CSsR, a w trakcie spowiadać będzie przewodnik naszej grupy, ks. Grzegorz Śniadoch IBP. Więcej informacji tutaj.

Nocleg przed pielgrzymką

Jest zapewniony nocleg dla wszystkich potrzebujących pielgrzymów z innych miast. We wspomnianym klasztorze redemptorystów zostanie udostępniona jedna duża sala (niestety koedukacyjna). Do dyspozycji będzie także toaleta. Pojawiać się można od godziny 19. Trasę z Dworca Centralnego można znaleźć tutaj, a z kaplicy Res Sacra Miser (gdzie odbywają się zapisy) – tutaj.  Polecamy także korzystanie z apllikacji JakDojade.

Zdawanie bagażu

Bagaż należy oddawać do samochodu na placu Teatralnym. Będzie oznaczony barwami biało-czarno-czerwonymi i naszą charakterystyczną flagą. Bagaże można oddawać 5 sierpnia od godziny 17 aż do Mszy porannej następnego dnia. Więcej informacji o bagażu tutaj.

Pielgrzymi niepełnoletni

Jeśli rodzic lub opiekun prawny nie będzie na pielgrzymce, powinien napisać pismo, w którym wskaże z imienia i nazwiska opiekuna na czas pielgrzymki. Osoba taka musi iść cały czas razem z grupą i odpowiada za niepełnoletniego pielgrzyma. Ponadto, w takim piśmie powinna być informacja o zażywanych lekach i ewentualnych uczuleniach.

Nocleg po pielgrzymce

Dla naszej grupy zostanie zorganizowany nocleg w Częstochowie z 14 na 15 sierpnia. Szczegóły (w tym cena) zostaną podane w trakcie pielgrzymki.

Zapisz

Zapisz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *