Ogłoszenia bieżące 2018

Podobnie jak w zeszłym roku, przekazujemy garść praktycznych ogłoszeń.

Zapisy

Zapisy będą miały miejsce w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. Więcej szczegółów, w tym także kwoty jakie w tym roku będą pobierane znajdują się tutaj.

Msza dzień przed pielgrzymką
Zostanie odprawiona 5 sierpnia o 14:00 w kościele pw. św. Klemensa Hofbauera, przy klasztorze oo. redemptorystów (ulicy Karolkowa 49). Sprawować ją będzie o. Krzysztof Stępkowski CSsR.

Msza inaugurująca pielgrzymkę

Zostanie odprawiona, inaczej niż w latach poprzednich, 6 sierpnia o godzinie 9:00 w kościele błogosławionego Edmunda Bojanowskiego na Kokosowej 12. Więcej informacji tutaj.

Nocleg przed pielgrzymką

Jest zapewniony nocleg dla wszystkich potrzebujących pielgrzymów z innych miast. W tym roku korzystamy z gościnności warszawian związanych ze środowiskiem Tradycji Łacińskiej. Zbiórka dla osób zainteresowanych noclegiem o godzinie 20:00 pod kościołem św. Anny. Więcej informacji tutaj.

Zdawanie bagażu

Bagaż należy oddawać do samochodu na placu Teatralnym. Będzie oznaczony barwami biało-czarno-czerwonymi i naszą charakterystyczną flagą. Bagaże można oddawać 5 sierpnia od godziny 17 aż do Mszy porannej następnego dnia. Więcej informacji o bagażu tutaj.

Pielgrzymi niepełnoletni

Jeśli rodzic lub opiekun prawny nie będzie na pielgrzymce, powinien napisać pismo, w którym wskaże z imienia i nazwiska opiekuna na czas pielgrzymki. Osoba taka musi iść cały czas razem z grupą i odpowiada za niepełnoletniego pielgrzyma. Ponadto, w takim piśmie powinna być informacja o zażywanych lekach i ewentualnych uczuleniach.

Nocleg po pielgrzymce

Dla naszej grupy zostanie zorganizowany nocleg w Częstochowie z 14 na 15 sierpnia. Szczegóły (w tym cena) zostaną podane w trakcie pielgrzymki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *